Rezervace


Pokud chcete zaslat poptávku na více různých pokojů, vyberte z menu položku "Více pokojů" a konkrétní typy a počty pokujů vypište do poznámky.
Hvězdičkou označené položky jsou povinné *
Informace o zpracování osobních údajů

Sjednání REZERVACE

V případě volné kapacity Vám bude objednávka potvrzena do dvou dní e-mailem, či jiným dohodnutým způsobem, a požadovaný termín, typ ubytování a kapacita Vám budou rezervovány. Jako potvrzení objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura v ceně 50 % z celkové ceny ubytování se snídaní. Splatnost zálohy bývá 7 pracovních dnů. Po zaplacení zálohy Vám bude doručeno potvrzení o úhradě. Doplatek ceny ubytování, popřípadě další služby, jsou k úhradě při odjezdu z hotelu.

Storno

V případě zrušení pobytu po uhrazení zálohy a provedení rezervace, je výše storno poplatku v termínu:

    do 15 dnů před nástupním termínem 25% z ceny ubytování
    od 14. do 4. dne před nástupním termínem 50% z ceny ubytování
    tři dny před nástupním termínem 100% z ceny ubytování
    
 

Reklamace

Případné reklamace kvality ubytování a poskytovaných služeb je nutno uplatnit ihned u ubytovatele či jeho zástupce, který posoudí jejich oprávněnost a provede nápravu zjištěných závad.

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská15
12000 Praha 2
Email:adr@coi.cz
Web:http://adr.coi.cz


Česká obchodní  inspekce (dále jen ČOI) je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o ČOI, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka ČOI je www.coi.cz .

V souladu s ustanovením §1837 písmeno j) zákona č. 89/2012. Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

 

Hotel Klostermannova chata, Modrava 4
tel:. +420 376 32 42 56, e-mail: info@klchata.cz
Zpracování osobních údajů